IQOS 3 DUO

İQOS 3 DUO Model ve Fiyatları

  • IQOS 3 Duo fiyat: 1550 TL
  • IQOS 3 Duo Limited Edition Fiyatı: 1600 TL
Filtreleri Göster

Gösterilen sonuç sayısı: 7

Gösterilen sonuç sayısı: 7

İQos 3 DUO Genel Özellikleri

IQOS 3 Duo’nun şarj cihazı 11,5 cm uzunluğunda ve 4,5 cm genişliğindedir, bu da onu cepte taşımasını sağlar.  9cm x 1.5cm tutucu harika bir şekilde gizlidir ve şarj ünitesi gibi elde harika hissettiren ipeksi kaplanmıştır.

IQOS 3 DUO MODELİIQOS DUO Kullanımı

Isıtma elemanı kapanmadan ve ünite bir uyarı sesi çıkarmadan önce her tütün çubuğundan yaklaşık 15 nefes, alarak çubuğu çıkarmanız ve tutucuyu şarj cihazına bırakabilirsiniz. Kendi dahili pili, bir sonraki sigara içme seansına hazır olmak üzere yaklaşık dört dakika içinde doldurulacaktır. cihaz her tam dolumun da yaklaşık 20 sigara içme seansı sağlar.

IQOS 3 DUO Temizleme

  • IQOS 3 Duo nasıl temizlenir?

DUO Isıtıcı titreşene ve Işık(lar) beyaz yanıp sönene kadar Isıtıcı Düğmesine basın. Isıtıcının içini silmek için Temizleme Çubuğunu ısıtıcıya sokun. Temizleme Çubuğu ile plakaya dokunmayın.

Not: Cihazın düzgün çalışmasını sağlamak için düzenli olarak temizlenmesi gerekir, bu nedenle her 10 kullanım seansından sonra verilen temizleme tomurcuklarını kullanın.

Duo serisine eklenen en yeni özellik çift çekimdir.

Arka arkaya sık kullanımlar için üretilen bu cihazın yaklaşık. Şarj süresi 3 buçuk dakikadır. Tabi ki bu iki çekim için olan veridir.

Tabi yukarı da belirtmiş olduğumuz süre sadece çift kullanım için geçerlidir. Yalnızca bir kez kullanır ve yeniden yüklerseniz, şarj süresi 2 dakikaya düşer.

Daha hızlı çekim için 3 Duo Süresi

  • İlk kullanım süresi : 2 dakika (bize 1:30 dakika)
  • İki kullanım süresi :  3 dak. 30 saniye (bize 5:00 dakika)

En son üretim serisi olan bu cihazla birlikte farklı seçeneklere ve çekim sürelerine sahip olabilir, ayrıca üretilen diğer renk ve modellerini de değerlendirebilirsiniz.

iQOS Duo 3 Renkleri

Yeni cihazlar  bakır rengini tasarım yelpazesine eklenirken aynı zamanda normal üç modelin renkleri de mevcut olacak, bu renklerle birlikte seçimleriniz için artık beş farklı renk modeli bulunmaktadır.

  1. IQOS 3 DUO Bakır
  2. IQOS 3 DUO Sıcak Beyaz
  3. IQOS 3 DUO Siyah kadife
  4. IQOS 3 DUO Parlak Altın
  5. IQOS 3 DUO Yıldız Mavisi